Lider Altay: “Doğanhisar Gölcük Mesire Alanı ve Dağ Restoranı Güzel Olsun”

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Doğanhisar’a kazandırdıkları Gölcük Mesire Alanı ve Dağ Restoran’ın açılışına katılarak AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatları ile esnafları ziyaret etti.

Başkan Altay, Yeni Büyükşehir Yasası’yla birlikte ilçelerin eksiklerini tamamlamak için ağır uğraş içerisinde olduklarını söz ederek, “Doğanhisar’ımıza bugüne kadar çok kıymetli hizmetlerde bulunduk, bundan sonra da bulunmaya devam edeceğiz. Tesisimizin güzel olmasını temenni ediyorum” dedi. AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, “Biz takım olarak taş üstüne taş koyan, eser üstüne eser üreten, laf değil hizmet üreten bir kadroyuz” diye konuştu. AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, “Sizleri hakkıyla temsil edebilmek ismine Doğanhisar’a daha büyük yatırımların gelmesi ismine koşturuyoruz” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Doğanhisar’a kazandırdığı Gölcük Mesire Alanı ve Dağ Restoran’ın açılışı yapıldı.

Açılışta konuşan Doğanhisar Belediye Lideri Süleyman Pekmez, takviyelerinden ve hizmetlerinden ötürü Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay’a teşekkür etti.

Doğanhisar Kaymakamı İslam Timur, Doğanhisar açısından çok hoş bir kazanım olduğunu ve bu tıp tesislerin ilçede artmasını temenni ederek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

“DOĞANHİSAR’IMIZA BUGÜNE KADAR ÇOK DEĞERLİ HİZMETLERDE BULUNDUK”

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Yeni Büyükşehir Yasası’yla birlikte ilçelerin eksiklerini tamamlamak için ağır gayret içerisinde olduklarını tabir ederek, Doğanhisar’a birtakım muştular verdi. Lider Altay şöyle devam etti: “Birincisi pazar yerinin kamulaştırılması yeni tamamlandı. Projesi için biraz vakte gereksinim var. Onu da bugün talimatlandırdık. Süratlice projelerini yapacağız inşallah. Yıl sonuna yetiştirmeye çalışıyoruz. Seçimden evvel temel atabilirsek bir kelamımızı daha yerine getirmiş oluruz. Meydanla ilgili proje kelamımız yoktu ancak itibar caddeden sonra ilçelerimizde meydanları düzenlemek istiyoruz ki, Büyükşehir Yasası’yla birlikte ilçelerimizde bir dönüşümün görünürlüğü daha da artsın. Onunla ilgili de inşallah en kısa müddette süreci başlatıyoruz. Yıl sonuna kadar da tamamlamayı dilek ediyoruz. İtfaiye binasının da bütün süreçleri tamam. Onun da inşallah en kısa müddette başlangıcını yapmayı dilek ediyoruz. Doğanhisar’ımıza bugüne kadar çok değerli hizmetlerde bulunduk, bundan sonra da bulunmaya devam edeceğiz.”

Büyükşehir Yasası’yla birlikte üç temel maksatları olduğunu bir defa daha vurgulayan Lider Altay, “Birincisi, altyapısı tamamlanmış ilçeler. Bunun için KOSKİ’miz, Fen İşlerimiz çok ağır bir halde çalışıyor. Toplumsal hayatın yükseldiği ilçelerimiz. Kent konağımız başta olmak üzere KOMEK’lerimizle hizmet ediyoruz. Ziraî ve hayvansal üretim yapan vatandaşlarımızın üretimlerinin artırılması. Bununla ilgili de dayanaklarımız, fidan, fide dayanağımız, tohum dayanağımız, çiftçi eğitimlerimiz de aralıksız bir halde devam edecek” diye konuştu.

“İNŞALLAH SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI REKOR BİR OYLA CUMHURBAŞKANI OLARAK YİNE SEÇECEĞİZ”

Doğanhisar’ın kendilerine bu vakte kadar daima çok yüksek dayanak verdiğini, yaklaşan seçimlerde de bu takviyenin artarak devam edeceğine inandığını kaydeden Lider Altay, “İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızı rekor bir oyla Cumhurbaşkanı olarak tekrar seçeceğiz. Cumhur İttifakı olarak TBMM’de büyük bir çoğunlukla milletimizin temsilini alacağız. Buna inancımız tam. Tesisimizin güzel olmasını temenni ediyorum” kelamlarıyla konuşmasını bitirdi.

“DOĞANHİSAR’A DAHA BÜYÜK YATIRIMLARIN GELMESİ İSMİNE KOŞTURUYORUZ”

AK Parti Konya Milletvekili ve 28. Periyot Milletvekili Adayı Selman Özboyacı, “Bugüne kadar Doğanhisar’ımız ne kadar Cumhurbaşkanı’mıza, partimize dayanak verdiyse biz de alışılmış ki onun karşılığını vermek için gece demeden, gündüz demeden daima çalışıyoruz. Doğanhisar’ın bütün gereksinimleriyle alakalı; gerek lokal idarelerdeki liderlerimiz, hem Büyükşehir Belediye Liderimiz hem de bizler milletvekilleri olarak sizleri hakkıyla temsil edebilmek ismine, sizlerin problemlerini çözmek ismine, Doğanhisar’a daha büyük yatırımların gelmesi ismine koşturuyoruz. Bu hoş yapıttan ötürü emeği geçen herkese, başta Büyükşehir Belediye Liderimiz olmak üzere teşekkür ediyorum. İnşallah bu cins yatırımların devamı gelecektir” dedi.

“ESER ÜSTÜNE ESER ÜRETEN BİR KADROYUZ”

AK Parti Konya Milletvekili ve 28. Devir Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, “Şehrin gelişimi bir bütün. Fiziki alt yapının, yapılaşmanın yanında toplumsal ve kültürel gereksinimlerin da giderilmesi; bunun için de taban oluşturulması, bunun için yerlerin oluşturulması kentin toplumsal kalkınması açısından kıymetli. O nedenle bu tesis kentimize paha katacaktır. Biz takım olarak, grup olarak, çalışma arkadaşları olarak taş üstüne taş koyan, eser üstüne eser üreten, laf değil hizmet üreten bir takımız. Bu çok kıymetli. Büyükşehir Belediye Liderimizi tebrik ediyorum. Konya’da hizmet halkalarına, eser ve yatırım halkalarına yeni halkalar eklenmeye devam ediyor. Kentimizin her bölgesi kalkınıyor, güçleniyor” diye konuştu.

AK Parti Konya Vilayet Lider Vekili Yaşar Esaslı, AK Parti Doğanhisar İlçe Lideri Fikret Özeralp ve MHP Doğanhisar İlçe Lideri Reşat Karaarslan’ın da katıldığı programda daha sonra Doğanhisar Gölcük Mesire Alanı ve Dağ Restoranı açılışı yapıldı.

Başkan Altay Doğanhisar ziyareti kapsamında, AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatlarını da ziyaret ederek ilçe esnaflarına iyi işler temennisinde bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu