1 Nisan 2024 On Numara Sonuçları Canlı Yayında! Son Dakika Detayları Haberimizde!

On Numara sonuçları merak ediliyor. On Numara için araştırmalar devam ediyor. 1 Nisan 2024 Cuma On Numara çekilişi canlı yayında gerçekleşiyor. 1 Nisan 2024 Cuma On Numara sonuçları canlı izleme ve takip edebilirsiniz! On Numara ikramiyesi ne kadar, devretti mi? On Numara sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte, kazanan numaralar…

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Yenilenen On Numara’nın kuralları şu şekildedir;

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun terminali üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar’dan da oluşturabilirsiniz.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılabilirsiniz.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçerseniz ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Oynadığınız her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 21, 7 veya 6 numarayı doğru tahmin ederseniz veya hiçbir numarayı tahmin edemezseniz ikramiye kazanırsınız. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması durumunda ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit şekilde bölüştürülür.

1 Nisan 2024 10 NUMARA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

1 Nisan 2024 On Numara çekiliş sonuçları henüz açıklanmadı.

Osman Demir

Gündem Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu