İnci Taneleri Dizisi Yeni Bölüm Neden Yayınlanmayacak?

Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka’nın başrollerinde yer aldığı İnci Taneleri dizisinin yeni bölümü bu hafta ekrana gelmediği için izleyiciler merak içinde. İnci Taneleri yeni bölüm yayınlanmayacak mı, yok mu soruları akılları karıştırıyor.

İnci Taneleri dizisinin konusu, Yılmaz Erdoğan’ın yaratıcı zekasıyla şekillendirilen ve insanların birbirine bağlanmasını konu alan bir hikaye. Dilber ve Azem arasındaki samimi anlar ile Azem’in çocuklarına duyduğu özlem hikayenin önemli detayları arasında yer alıyor.

İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi isimler yer alıyor. Ancak bu hafta yayınlanması planlanan bölümün yetişmemesi sebebiyle ekrana gelmeyecek. Aynı zamanda Ramazan Bayramı nedeniyle gelecek hafta da yeni bölümün yayınlanmayacağı belirtiliyor. Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği dizinin senaryosunu ise Yılmaz Erdoğan yazıyor. Hazar Ergüçlü’nün oynadığı pavyon dansçısı Dilber karakterinin dansları da Ramazan ayı boyunca dizide yer almayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu