25 Mart 2024 Pazartesi Sayısal Loto Sonuçları Henüz Açıklanmadı! Vatandaşlar Beklemede…

25 Mart 2024 Pazartesi Sayısal Loto sonuçları hala açıklanmadı mı, sorusu oldukça merak ediliyor. Milli Piyango Online 25 Mart 2024 tarihli Sayısal Loto çekilişi sonuçlarının ne zaman açıklanacağı vatandaşlar tarafından heyecanla bekleniyor. Birçok kişi, Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını öğrenmek için araştırma yaparken, kazanan numaraların ve ikramiyelerin ne olduğu da oldukça merak ediliyor. İşte, 25 Mart 2024 Pazartesi Sayısal Loto sonuçları için canlı takip sayfası! Sayısal Loto çekilişini canlı izleyebilirsiniz! Sayısal Loto sonuçlarını nereden bulabilirim?

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasında 5, 14 numara arasında ise 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynayabilirsiniz.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunuzu istediğiniz sayılarla veya rastgele seçilen sayılarla oluşturabilirsiniz. Sayısal Loto oyunu için satış noktalarında bulunan SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyerek rastgele bir kupon oluşturabilirsiniz.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları oluşturmanıza olanak tanır. Bir kolonda üst bölümden 5’ten fazla ve/veya alt bölümden 1’den fazla numara işaretlendiğinde sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneğiyle birden fazla çekilişe katılabilirsiniz.

İptal

Bir kolonu oynamaktan vazgeçmek isterseniz, ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğunu işaretleyerek o kolonu iptal edebilirsiniz.

Ne Kadar Kazanabilirsin?

Sayısal Loto haftada 2 kez çekilir: Pazartesi ve Pazartesi günleri. Her çekilişte, 34 numara içinden 5 numara ve 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığınız kolon, çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numarayı doğru tahmin ederse, ikramiyeye hak kazanırsınız. 5+1 doğru tahmin eden kişi büyük ikramiye kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde, ikramiye eşit şekilde bölüşülür.

25 Mart 2024 Pazartesi SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

25 Mart Sayısal Loto çekiliş sonuçları henüz açıklanmadı.

Osman Demir

Gündem Gündem Yaşam Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu