3 Nisan 2024 Çarşamba Sayısal Loto Sonuçları Heyecanla Bekleniyor!

3 Nisan 2024 Çarşamba tarihinde gerçekleşen Sayısal Loto çekiliş sonuçları hala açıklanmadı. Vatandaşlar, Milli Piyango Online platformu üzerinden bu sonuçları merakla bekliyor. Çekilişte hangi numaraların kazandığı ve ne kadar ikramiye dağıtılacağı da büyük bir merak konusu. İşte, 3 Nisan 2024 tarihli Sayısal Loto çekiliş sonuçları için canlı takip sayfası!

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto oynamak için bir kupon üzerinde üst bölümde 34, alt bölümde ise 14 numara bulunmaktadır. Oyuncular, üst bölümden 5 numara ve alt bölümden 1 numara seçerek kuponlarını doldururlar.

Oyuncular istedikleri kadar kupon doldurabilirler ve her bir kupon için 2 TL öderler. Ayrıca, kendi numaralarını seçmek yerine rastgele numaralarla da kupon doldurabilirler.

Sistem oyunu seçeneği ile birden fazla kombinasyon oluşturabilir ve çoklu çekiliş seçeneği ile birden fazla çekilişe katılabilirsiniz.

Sayısal Loto haftada 2 gün çekilir ve her çekilişte 34 numara arasından 5 numara, 14 numara arasından 1 numara seçilir. Kazançlar ise doğru tahmin edilen numaralara göre belirlenir.

3 Nisan 2024 Çarşamba SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Mart Sayısal Loto çekiliş sonuçları henüz açıklanmamıştır. Sonuçlar açıklandığında buradan güncel bilgilere erişebilirsiniz.

Osman Demir

Gündem Gündem Yaşam Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu