3 Nisan Müge Anlı Son Bölümde Neler Yaşandı? İşte Detaylar!

Müge Anlı’nın Tatlı Sert programı, her sabah ATV ekranlarında seyircileriyle buluşuyor. Müge Anlı’nın canlı yayınını izlemek isteyen izleyiciler, 3 Nisan tarihinde Müge Anlı’nın canlı yayın linkini merak ediyorlar. Son bölümde neler yaşandığını öğrenmek isteyen seyirciler, 3 Nisan Müge Anlı canlı yayın linkini araştırıyorlar. Müge Anlı’nın programının son bölümünde yaşananlar ve detaylar haberimizde yer alıyor.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

Müge Anlı ve ekibi, hafta içi her gün seyircileri ekran başına kilitleyen programlarında faili meçhul cinayetler, kayıplar ve sosyal sorumluluk projeleri üzerine çalışmalarını sürdürüyor. Kayıp dosyalarını, cinayet mağdurlarını ve kayıpların hikayelerini ortaya çıkararak olayları aydınlatmaya devam ediyorlar.

MÜGE ANLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

– Cemile Karadavut ve kızı Sultan Şentürk, Ankara’dan kayboldu. Ablası Şerife ve eski eşi Serdal Şentürk, Müge Anlı’dan yardım istedi. Cemile’nin ağabeyi İsa, canlı yayında kardeşiyle yüzleşti.
– Yunus Açıkalın, karısı Dicle’nin evliliklerinin 49. gününde kayıplara karıştığını iddia etti. Dicle, Müge Anlı’da iddialara yanıt verdi.
– Otizmli Özgür Erdoğmuş kayboldu ancak babası Can Erdoğmuş, programa katıldıktan sonra oğlunun bulunduğu haberi aldı.
– Asiye ve Ergün’ün dolandırıcılık olayları gündeme geldi. Programa katılan Tuğba, Ergün tarafından tehdit edildiğini ve dolandırıcılık teklifi aldığını iddia etti.
– Garsonluk iddialarıyla gündeme gelen Ergün Bey’in kadın ticareti yaptığı iddiaları ortaya atıldı. Ergün, bu iddiaları yalanladı.
– Müge Anlı İle Tatlı Sert, hafta içi her gün 10.00’da ATV’de yayınlanıyor.

Programı canlı izlemek için:

– **[MÜGE ANLI CANLI İZLEME LİNKİ!](https://rd.yenimedya.com.tr/redir.asp?tur=habericilink&url=https://www.atv.com.tr/canli-yayin)**

Anahtar kelimeler: Müge Anlı, ATV, Televizyon, 3.Sayfa, Gündem, Magazin, Haberler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu