31 Mart Yerel Seçimleri: Kayseri’de Hangi Aday Kazandı?

31 Mart Yerel Seçimlerine az bir zaman kala vatandaşlar, hangi adayın seçimi kazanacağını merak ediyor. Pazar günü gerçekleşecek olan seçim sonrasında araştırmalar başlayacak. 2024 Yerel Seçimlerinde Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı kim olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Merakla beklenen seçim sonuçlarını en hızlı şekilde paylaşacağız. Kayseri seçim sonuçları 2024! Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı kim oldu?

Yerel seçim sonuçları 31 Mart Pazar akşamı belli olacaktır. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından belirlenen oy kullanma saatleri ise şu şekildedir:
Adıyaman, Ağrı, Artvin, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Kars, Malatya, Kahramanmaraş, Mardin, Muş, Ordu, Rize, Siirt, Sivas, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Bayburt, Batman, Şırnak, Ardahan, Iğdır ve Kilis illerinde oy verme işlemi 07.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Diğer illerde ise oy verme işlemi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Seçim sonuçları, 31 Mart akşamı sandıklar kapandıktan hemen sonra aktarılacaktır. En doğru ve en hızlı haberi sizlerle paylaşacağız. Seçim sonuçlarını takip etmek için seçim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seçimlere katılacak olan 34 siyasi parti şu şekildedir: Ak Parti, İYİ Parti, Sol Parti, Büyük Birlik Partisi, Memleket Partisi, Anavatan Partisi, Demokratik Sol Parti, Yeniden Refah Partisi, ve diğer partiler. 31 Mart Yerel Seçim sonuçlarını takip etmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu