Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya kimdir, kaç yaşında? Ayça Çağla Altunkaya hamile mi?

NASA, alçak irtifa uçuşları ile günlük emisyonları inceleyecek
NASA, alçak irtifa uçuşları ile günlük emisyonları inceleyecek

Son zamanlarda Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı’nın ilişkisi, hamilelik haberleriyle birlikte gündeme gelmiştir. İnsanlar, Acun Ilıcalı’nın sevgilisi olan Ayça Çağla Altunkaya hakkında daha fazla bilgi edinmek amacıyla araştırmalara başlamıştır. Peki, Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya kimdir, kaç yaşında? Ayça Çağla Altunkaya hamile mi?

210258

AYÇA ÇAĞLA ALTUNKAYA KİMDİR?

Ayça Çağla Altunkaya, 2 Temmuz 1999 yılında Yalova’da doğdu. Nişantaşı Üniversitesi’nde Hemşirelik bölümünden mezun olan Ayça Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı’nın sevgilisidir. 

Basketbola ilgi duyan Altunkaya, okul zamanında amatör olarak basketbol takımında da yer almıştır. Sosyal medya paylaşımları ile ve Acun Ilıcalı ile yaşadığı birlikteliği ile gündeme geliyor.

Magazin medyasında ilk kez, Acun Ilıcalı’ya ait sürat teknesinde çekilen fotoğrafla gündeme gelen Çağla Ayça Altunkaya, 31 Aralık 2020 günü yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ yılbaşı özel bölümünün ardından çekilen fotoğraf karesinde yer aldı. Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya, Instagram’dan paylaştıkları fotoğrafla beraberliklerini ilan etti.

AYÇA ÇAĞLA ALTUNKAYA HAMİLE Mİ?

AYÇA ÇAĞLA ALTUNKAYA HAMİLE Mİ?

23 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya’nın hamile olduğu iddia edilmişti. Acun Ilıcalı, Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’a yaptığı açıklamada sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın hamile olmadığını bu tarz haberlerle gündeme geldiği için üzgün olduğunu dile getirdi.

ACUN ILICALI'NIN EVLİLİKLERİ

ACUN ILICALI’NIN EVLİLİKLERİ

  • Seda Başbuğ (1988-1993)
  • Zeynep Yılmaz (2003-2016)
  • Şeyma Subaşı (2017-2018)

ACUN ILICALI'NIN ÇOCUKLARI

ACUN ILICALI’NIN ÇOCUKLARI

  • Banu Ilıcalı (1990)
  • Leyla Ilıcalı (2004)
  • Yasemin Ilıcalı (2007)
  • Melisa Ilıcalı (2013)

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu