Adnan Oktar suç örgütü üyelerinden Bora Yıldız kimdir?

[ad_1]

Mehmet Kaybal kimdir?

Mehmet Kaybal kimdir?

Bora Yıldız kimdir? Bora Yıldız nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Bora Yıldız’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Bora Yıldız kimdir? Bora Yıldız kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Bora Yıldız’ın biyografisini haberimizde derledik…

Bora Yıldız kimdir?

Örgüte kız getirme konusunda çalışan Bora Yıldız, Dolunay Tezin ile birlikte hareket ediyordu. İkili, AVM’lerde dolaşıp, örgüte kız kazandırmaya çalışıyordu. Gözlerine kestirdikleri kızların yanına ilk olarak Dolunay Tezin giderdi. Kendilerinin reklam şirketi olduğunu, istemesi halinde kendisini reklam şirketinin patronu ile tanıştıracağını söylerdi. Kızlara çok güzel olduklarına dair övgülerde bulunan ikili, genç kızın cep telefonunu alırlardı.

Dolunay Tezin, genç kızlar arkadaş olduktan bir süre sonra kızı reklam şirketi olarak anlattıkları ofise götürürdü. Tezin, Bora Yıldız’ı reklam şirketinin patronu olarak tanıtırdı. Bora Yıldız bir süre sonra kızlarla tanışır ve güvenlerini kazanarak onlarla sevgili olurdu.

Kızlar, örgüt üyeleri Ender Daban ve Kartal Göktan ile tanıştırırdı. Kızlar, zorla örgütten 50-60 kişiyle birlikte olurdu ve görüntüleri kaydedilirdi. Ardından örgütün kölesi haline gelen genç kız psikolojik ve fiziksel olarak çöküntüye uğrardı.Bu son aşama genç kızın Adnan Oktar’a sunulmasının son aşamasıydı.

Adnan Oktar’ın örgüt içerisinde en çok güvendiği isimlerden biri olan Bora Yıldız, Oktar’ın hedeflediği kızlarla tanışıp onları kandıramadığında Oktar’ı arayıp birebir tavsiye alıyordu. Adnan Oktar’ın televizyonda izlediği sunucu ve spikerleri beğendiğinde Bora Yıldız’ı arayarak “Bu kızları mutlaka bana getir” dediği ortaya çıktı.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu