AFAD ve Kandilli Rasathanesi Güncel Deprem Verileri! Bugün İstanbul’da Deprem mi Oldu?

Bugün Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ve Kandilli Rasathanesi, 30 Mart Cumartesi günü meydana gelen deprem verilerini paylaşıyor. Ülkemizde bazen küçük çaplı depremler yaşanırken ara sıra endişe verici depremler de olabilmektedir. Vatandaşlar, deprem sarsıntısını hissettiğinde hemen internet arama motorlarında “Bugün deprem mi oldu?” sorusunu aramaktadır. Son yaşanan depremler anlık olarak AFAD ve Kandilli Rasathanesi web sitelerinde yayınlanmaktadır. İstanbul’da bugün deprem oldu mu? 30 Mart’ta İzmir’de deprem oldu mu? İşte AFAD’ın ve Kandilli Rasathanesi’nin güncel deprem listeleri!

Kandilli Rasathanesi, Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde anlık deprem haberleri sunarak vatandaşlara bilgi vermekte ve bölgesel deprem araştırmaları yapmaktadır. Kandilli Rasathanesi’nin internet sitesinde son 500 depremin bilgisi yer almaktadır.

AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı da vatandaşlara güncel deprem haberleri sağlamaya devam etmektedir. AFAD’ın web sitesinde en son deprem verilerine ulaşabilirsiniz.

Bugün deprem oldu mu sorusunun cevabını takip etmek için Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada en güncel verilerle anlık deprem analizleri sunulmaktadır. Son 500 depreme kadar bugün veya dün meydana gelen depremlerin bilgilerine Kandilli Rasathanesi ve AFAD üzerinden erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu