Aldatmak 65. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Son Bölümde Neler Yaşandı?

Aldatmak dizisi takipçileri yeni bölümü heyecanla beklerken, Aldatmak 65. Bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyorlar. İzleyiciler 4 Nisan’da yayınlanacak olan yeni bölümü heyecanla beklemektedir.

ALDATMAK SON BÖLÜMDE NELER OLUR?

“Sen sadece benim aşık olduğum adam değilsin…”

Büyük sırlar ortaya çıkınca Kahraman, Oylum’la ilişkilerini onarmaya başlar. Kahraman’ın doğru bildiği yanlışları düzelten ise Sezai olacaktır. Kendi hayatını düzeltmekte başarısız olan Sezai, Güzide ile yaşadığı yüzleşmelerden kalbi kırık ayrılır.

İpek’in ne kadar tehlikeli biri olduğu bir kez daha görülür. Bu sefer yalanlarına inanmayan Oltan’la sarsıcı bir yüzleşme yaşarlar. Ancak İpek’in suçlarını ispat edebilecek kişi Oltan değil, beklenmedik bir tanıdık olacaktır.

Yeşim iş hayatında tatsız deneyimler yaşamaya devam eder. Ümit, ona karşı ufak bir umut beslemeye başlarken Yeşim’in ilgisi beklenmedik bir yere kayacaktır.

Mualla’nın Can’ı kaçırma tehlikesi Güzideleri sürekli tetikte olmaya zorlar. Oylum’un Mualla’ya karşı büyük hamlesi, ilişkilerinde dengeleri değiştirecektir…

ALDATMAK 65. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Aldatmak 65. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. En güncel bilgiler için sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Osman Demir

Aldatmak Televizyon Gündem Magazin Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu