Ayberk Gürbüz kimdir? iş yapar? kaç yaşında? Eşi Helin Rojda İlaldı kimdir?

[ad_1]

Helin Rojda İlaldı Helin Rojda İlaldı Gürbüz (@rojdailaldigurbuz) kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Eşinin ismi Ayberk Gürbüz’dür. Aynı zamanda @rojdailaldigurbuz’ ismiyle TikTok’ta paylaşımlar yapan Rojda İlaldı Gürbüz, malikanede yaşayan ailesinin evinde çektiği pazar günü vlogu ile viral oldu.

Ayberk Gürbüz iş adamıdır, kendisi UGC Uğur Gürbüz Cıvata A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Gürbüz’ün oğludur. Biyografisi hakkında pek bilgi yoktur.

Pazar günü için ailesinin ‘İlaldı Malikanesi’ne giden Rojda, evin içinden görüntüler paylaştı. Rojda’nın ailesinin malikanesinden paylaştığı görüntüler kısa sürede viral olurken, o görüntüleri izleyenler ‘Biz bu hayata başkalarını izlemeye gelmişiz’ dedi.

2021 yılında Rojda İlaldı ile Ayberk Gürbüz hayatlarını birleştirdi. Harput Şirketler Onursal Başkanı, Elazığlı Celal İlaldı’nın Kızı Avukat Helin Rojda İlaldı ve UGC Uğur Gürbüz Cıvata A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Gürbüz’ün oğlu Ayberk Gürbüz, Cumartesi günü Four Seasons İstanbul At The Bosphorus Hotelinde dünya evine girdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kıydığı nikahın şahitliğini İş İnsanı Mehmet Yıldırım, İş İnsanı Ahmet Araç ve CHP 26. Dönem Milletvekili Ali Özcan yaptı. Halk Müziği Sanatçısı Pınar Aydınlar ile başlayan gece, Pop sanatçısı Berkay’ın şarkılarıyla son buldu.

Sizler için bizlerde Ayberk Gürbüz kimdir? iş yapar? kaç yaşında? Eşi Helin Rojda İlaldı kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu