Aylin Anucur kimdir? Diyar Anucur eşi Aylin Anucur kimdir? 

[ad_1]

Aylin Anucur kimdir?  Aylin Anucur  nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor.  Aylin Anucur  kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında  Aylin Anucur  kimdir? Aylin Anucur kaç yaşında, nereli mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Aylin Anucur’un biyografisini haberimizde derledik…

Aylin Anucur kimdir? Diyar Anucur eşi Aylin Anucur kimdir? 
 

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde uyuşturucu operasyonunda polisle girdiği çatışmada öldürülen Diyar Anacur’un dini nikahlı eşi olduğu düşünülen Aylin Anucur intihar etti.

30 Ağustos 2023 toplu taşıma ücretsiz mi? İstanbul, Ankara'da toplu taşıma bedava mı? 30 Ağustos resmi tatil mi?

30 Ağustos 2023 toplu taşıma ücretsiz mi? İstanbul, Ankara’da toplu taşıma bedava mı? 30 Ağustos resmi tatil mi?

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde uyuşturucu operasyonunda polisle girdiği çatışmada öldürülen Diyar Acurla zorla evlendirilen 15 yaşındaki Aylin Acur’un babasının silahıyla intihar ettiği öne sürüldü. 

Kağıthane’de uyuşturucu operasyonu sırasında polise uzun namlulu ve otomatik silahlarla dün gece ateş açıldı. Çıkan çatışmada ağır yaralanan polis memuru Hakan Telli kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi, bir polis memuru da yaralandı. Çatışmada saldırganlardan Diyar Anacur (18) öldü, polise ateş açan O.A. (27), A.A. (19), K.T. (22), G.D. (19) isimli şahıslar ise gözaltına alındı. Diyar Anacur’la zorla evlendirilen 15 yaşındaki Aylin Anucur’un babasının silahıyla intihar ettiği öne sürüldü  

Çocuk ailesinden şikayetçi olmuş

Ailesi Aylin Anucur’u (15) geçen yıl Diyar Anacur’la dini nikah adı altında zorla evlendirdi. Aylin Anucur ise zorla evlendirildiğini belirterek ailesinden şikayetçi oldu. Şikayet üzerine Aylin Anucur devlet korumasına alındı. Kısa zaman sonra Aylin Anucur şikayetinden vazgeçerek baba evine döndü. İddiaya göre, daha sonra Diyar Anacur ile Aylin Anucur evlendirildi. 

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu