Bağcılar’da Su Satıcısı Metin Şenay’ın İğrenç İstismar Skandalı! Ne Olacak Şimdi?

Halk TV’den Seyhan Avşar’ın haberine göre; Uzun yıllardır Bağcılar’da su satışı yapan 60 yaşındaki Metin Şenay, 2009 yılında Gaziosmanpaşa’da yaşayan bir çocuğa yönelik istismar suçlaması ile Bakırköy 10. Ağır Ceza Mahkemesi’nce yargılanmış ve delil yetersizliği nedeniyle beraat etmiştir. Ancak, 24 Mayıs 2023’te Metin Şenay, skandal bir olayın daha içine çekilmiştir. Peki, Metin Şenay kimdir? Çocuk istismarcısı tutuklandı mı, ne oldu?

Metin Şenay, gözaltına alınıp tutuklanmıştır ve soruşturması Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülmüştür. Ele geçirilen dijital materyaller, korkunç bir gerçekliği ortaya çıkarmıştır. Şenay, mahallesindeki diğer çocuklara da cinsel istismarda bulunmuş ve bu olayları kayıt altına almıştır. Bu korkunç görüntülerden bazıları, R.Ş. isimli çocuğa yönelik olanlarını içermektedir. R.Ş., Savcılığın çalışmaları sonucu dijital materyallerden tespit edilmiştir. 10 yıl boyunca istismara maruz kalan R.Ş. felç geçirmiştir ve bu süreçte büyük acılar çekmiştir.

Bağcılar’da yaşayan ve henüz ilkokul çağındaki M.Y. adlı çocuk, ders saati sonrası eve dönmediğinde ailesi endişelenmiştir. Emniyet güçleri, çocuğun Şenay’ın aracına bindiğini tespit etmiştir. Şenay, M.Y.’yi “Seni evine bırakayım. Sen yorulma” diyerek aracına almıştır.

Fotoğraf: Metin Şenay kimdir? Çocuk istismarcısı şahıs tutuklandı mı, ne oldu?

Etiketler: Bağcılar, Hukuk, 3. Sayfa, Gündem, Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu