Banu Parlak’ın Köpeği Leo’ya Saldırdı ve Öldürdü! Banu Parlak Kimdir, Kaç Yaşında? Köpeğinin Cinsi Ne?

Sosyal medya fenomeni ve iş kadını Banu Parlak’ın köpeği, son zamanlarda gündemde yer alıyor. Banu Parlak’ın kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu sık sık araştırılırken, köpeği başka bir köpeğe saldırarak ölümüne sebep oldu. Peki, Banu Parlak kimdir, kaç yaşında ve köpeğinin cinsi ne?

Banu Parlak’ın köpeği, Yasemin Kılıç ve annesinin köpeği Leo’ya saldırarak onu öldürdü. Leo ağır yaralanırken, Banu Parlak’ın köpeği Drago, Yasemin Kılıç’ın da kolunu çizdi. Bu olayın ardından Leo veterinere götürüldü ancak hayatını kaybetti.

Kılıç ailesi, köpeklerinin ölümüyle yıkıldı ve Banu Parlak ile tartışmaya girdi. İddiaya göre, Banu Parlak’ın çağırdığı kişiler, Kılıç ailesine saldırdı ve taraflar karakola başvurarak birbirlerinden şikayetçi oldu.

Yasemin Kılıç ve Emin Kılıç kardeşler, yaşananları anlatırken Banu Parlak’ı suçladı ve adaletin yerini bulmasını istedi. Kardeşler, Parlak’ın köpeğini tasmasız gezdirdiğini ve bunun için uyardıklarını belirtti.

Banu Parlak, 1987 yılında Kastamonu’da doğmuş bir sosyal medya fenomenidir. 2016 yılında Narin Yarim şarkısıyla popülerlik kazanmış ve evlilik yaşamıyla da gündemde kalmıştır. Kendi işini kuran Banu Parlak’ın çeşitli güzellik merkezleri bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu