Belcekız Plajı nerede? Belcekız Plajı kiralandı mı? Belcekız Plajını kim kiraladı?

[ad_1]

Fethiye Ölüdeniz’deki dünyaca ünlü Belcekız Plajı’nın kiralanmasının ardından, vatandaşlar Belcekız Plajı nerede? Belcekız Plajı kiralandı mı? Belcekız Plajını kim kiraladı? sorularının cevaplarını araştırıyor. Peki Belcekız Plajı nerede? Belcekız Plajı kiralandı mı? Belcekız Plajını kim kiraladı? Sizler için derledik…

Belcekız Plajı nerede? 

Belcekız Plajı, Fethiye Ölüdeniz’de bulunmaktadır.

Belcekız Plajı kiralandı mı? Belcekız Plajını kim kiraladı?

Patronlar Dünyası’nın haberine göre, Kenan Kıran isimli iş insanı, bu yıl Belcekız Plajı’nı kiraladı. Plaja girişlerin gelecek yıllarda ücretli olup olmayacağı ve plajın yönetimi hakkında nasıl bir politika izleneceği hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Kolonya Cumhuriyeti filminin konusu ne? Kolonya Cumhuriyeti filminin oyuncuları kim?

Kolonya Cumhuriyeti filminin konusu ne? Kolonya Cumhuriyeti filminin oyuncuları kim?

Sadece plaj alanını değil, aynı zamanda çevresindeki yürüyüş yollarını ve yeşil alanlarını da kapsayan Belcekız Plajı’nın kiralanması, vatandaşların tepkisini çekti. Babadağ’dan inen yamaç paraşütçülerinin indikleri alanların da Kıran’ın işletmesi altında yer aldığı öğrenildi.

Gelecek dönemde Kenan Kıran’ın plaj alanında çevre düzenlemesi yapacağı ve plaja girişin ücretli olabileceği iddia edildi. Babadağ’dan inen yamaç paraşütçülerinin de bu alanı kullanmak için bir ücret ödeyeceği öne sürüldü.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu