Bodrum Belediye Lideri Ahmet Aras, Ramazan Bayramı öncesi çalışanıyla bayramlaştı

Ramazan Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi farklı ünitelerde işçisiyle bayramlaşan Bodrum Belediye Lideri Ahmet Aras, yaptığı konuşmalarda, kardeşlik ve dayanışma hislerinin ağır yaşandığı bir devirden geçtiklerini belirterek küslüklerin son bulduğu, huzur ve sıhhat içerisinde, keyifli bayramlar diledi.

Başkan Aras, Bodrum Belediyesi Müskebi Ek Hizmet Binası’nda İmar ve Şehircilik, Yapı Denetim, Plan ve Proje müdürlükleri; Konacık Gazderesi Hizmet Binası’nda Kültür ve Toplumsal İşler, Ruhsat ve Kontrol, Zabıta, Paklık İşleri, Takviye Hizmetleri, Cenaze Hizmetleri ve Özel Kalem müdürlükleri; Bodrum Besin Çarşısı’nda ise Bodrum Belediye AŞ idare ve ofis çalışanları ile bayramlaşırken kendisine CHP Bodrum İlçe Lideri Başar Bıyıklı ve ilgili müdürlüklerden sorumlu lider yardımcıları eşlik etti.

“Mutluluk paylaşarak çoğalır”

Başkan Aras, arife gününde ise merkez hizmet binasında ve öteki ünitelerde misyonlu işçi ile bayramlaştı.

Yoğun bir Ramazan Ayını geride bıraktıklarını lisana getiren Lider Aras, “Her mahallemizde halkımızla kucaklaşarak iftar programlarımızı yaşadık. Soframızı paylaştık, aşımızı paylaştık ve Bodrumlu hemşehrilerimizle birlikte manalı bir Ramazan Ayı geçirdik.” dedi.

Bu iftarların gerçekleşmesinde tüm personelin katkısı olduğunu belirterek verilen hizmet ve zelzele bölgesinde devam eden faaliyetler için çalışana teşekkür eden Lider Aras, kelamlarına şöyle devam etti:

“İş hayatındaki dostluk, arkadaşlık hiçbir şeye benzemez. Bunun için de lütfen müsamahayla, insan sevgisiyle, yürekten birbirinizle bir arada olun. Birbirinize sarılın arkadaşlar. Herkesin derdi var, herkesin tasası var ancak kaygılar paylaşılarak azalır. Mutluluk paylaşarak çoğalır. Sizleri seviyoruz.”

Gittiği bölgelerde esnaf ve vatandaşlarla da bayramlaşan Lider Aras, bilhassa çocuklarla yakından ilgilendi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu