Bodrum Belediyesi Halk Plajlarında Son Hazırlıklar

Bodrum Belediyesi tarafından Bodrum halkının ve kente gelecek olan konukların kaliteli ve ekonomik koşullarda faydalanabileceği plajlar için dönem öncesi çalışmalar sürdürülüyor. Bu dönem, yarımada genelinde 77 belediye halk plajı hizmette olacak.

Bodrum Belediyesi Dayanak Hizmetleri Müdürlüğü grupları tarafından yapılan çalışmalarda, vatandaşların plajlardan ve denizden rahat bir biçimde faydalanabilmesini sağlamak için yarımada genelinde hizmetler devam ediyor.

Yarımada genelindeki 11’i Mavi Bayraklı toplam 77 Halk Plajına bin 500’e yakın şemsiye yerleştirildi. Takımlar, ayrıca soyunma kabinlerini ve duşları daha sağlam ve kullanışlı olması için yeniden yapıyor. Halk plajlarındaki cankurtaran kulelerinin yenilenmesi, denize şamandıra çekilmesi, plaj genelinde tesviye çalışmaları devam ederken sezon içinde paklık ve bakım çalışmaları da daima olarak gerçekleştirilecek.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerin de sürdüğünü ve halk plajı sayısının her geçen yıl arttığını ifade eden Bodrum Belediye Lideri Ahmet Aras, vatandaşların kıyılardan en verimli şekilde faydalanabilmesi için belediyenin dönem boyunca çalışmalarına devam edeceğini, belediyenin hizmet kalitesini artırmak için de var güçleriyle çalıştıklarını söz etti.

Bodrum’da, 2016 yılında 15 noktada faaliyet gösteren belediye halk plajı sayısı 2023’te 77’ye yükseltildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu