Burcu Cavrar kimdir? Ömer dizisi Vicdan kimdir?

[ad_1]

Bursa'da bir kişinin ölümüne neden olduğu iddiasıyla ehliyetsiz sürücü ile ağabeyi tutuklandı

Bursa’da bir kişinin ölümüne neden olduğu iddiasıyla ehliyetsiz sürücü ile ağabeyi tutuklandı

Burcu Cavrar kimdir? Burcu Cavrar nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Burcu Cavrar’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Burcu Cavrar kimdir? Burcu Cavrar kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Burcu Cavrar’ın biyografisini haberimizde derledik…

Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu Burcu Cavrar, 1989, İstanbul doğumlu. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu. Son yıllarda Aşkın Bedeli, Gönül İşleri, Poyraz Karayel ve Siyah Beyaz Aşk gibi dizilerde yer alma başarısını gösterdi. Siyah Beyaz Aşk dizisinde hayat verdiği Hülya karakteri ile sevilmiş ve tanınmıştır. Burcu Cavrar, 2019 yılında Ramo dizisinde Cavidan, 2021’de rol aldığı Mahkum dizisinde Ceyda karakterini canlandırdı. Tiyatro çalışmaları yanı sıra yeni dizi projelerinde yer almayı sürdürmektedir.

Genç oyuncu Burcu Cavrar Ömer dizisine dahil oldu. Şarkıcı Vicdan, mahalleye geri döner ve Tahir’in gençlik aşkıdır. Vicdan, kızı Nilüfer’le gençlik yıllarının geçtiği mahalleye geri dönerek hikayeye dahil oldu.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu