Ceviz Ağacı filminin konusu nedir? Ceviz Ağacı filminin yönetmeni kimdir?

[ad_1]

Fransa’daki Brittany Uluslararası Film Festivali’nde, Yönetmen Faysal Soysal’ın ‘Ceviz Ağacı’ filmi ‘En İyi Senaryo’ ödülünü aldı. Sinemaseverler, filmle ilgili detayları öğrenmek için arama motorlarına filmle ilgili temalar girdi. Peki Ceviz Ağacı filminin konusu nedir?  Ceviz Ağacı filminin yönetmeni kimdir? Ceviz Ağacı filminin senaristi kimdir? Ceviz Ağacı filminin karakterleri ve özellikleri nelerdir? İşte ayrıntılar… 

Ceviz Ağacı Filminin Konusu Nedir? Ceviz Ağacı Filmi Oyuncuları Kimlerdir? Film Hakkında Merak Edilenler

Hayati, yazma yeteneği körelirken evliliği de çökmekte olan bir yazardır. Annesinin bahçesindeki kurumuş ceviz ağacını tekrardan canlandırmayı takıntı haline getirmiştir. Babasının ölüm sebebini ve geçmişi kurcaladıkça yalnızlığı daha da derinleşir. Bu sırada, ceviz ağacı da tomurcuklanmaya başlar. Hayati, annesinin ölümü ve karısının başkasıyla kaçışından sonra kontrolü kaybeder. Hayati karısını öldürmekle suçlanır. Ancak masum olmasına rağmen iddiaları kabul eder.

Bol ödüllü Ceviz Ağacı vizyona giriyor - Ceviz Ağacı filminin konusu ne

Ceviz Ağacı Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Serdar Orçin

Sezin Akbaşoğulları

Kübra Kip

Ali Mert Yavuzcan 

Şebnem Dilligil

Pelin Akil kimdir?
Pelin Akil kimdir?

Rıza Akın

Ceviz Ağacı Filmi Hakkında Detaylar

Yönetmen ve senarist Faysal Soysal’ın ikinci uzun metrajı, Türk-İran ortak yapımı filmin çekimleri Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve TRT’nin katkılarıyla Türkiye’de yapılmıştır.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu