CHP Beyşehir Belediye Başkan Adayı Rıdvan Şenyurt’un İlginç Yaşam Hikayesi!

Siyasi alanda her geçen gün heyecan artıyor. 31 Mart yerel seçimi için nefesler tutulmuş durumda. Partilerin il ve ilçe adaylarını belirlediği en merak edilen konulardan biri de bu süreçte. Vatandaşlar, en doğru kararı vermek için adayları araştırmaya devam ediyor. CHP Konya Beyşehir Belediye Başkan adayı Rıdvan Şenyurt. Peki, Rıdvan Şenyurt kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar…

Rıdvan Şenyurt, 1974 yılında Almanya’nın Nürnberg şehrinde doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Konya’nın Beyşehir ilçesinde tamamlamıştır. Yüksek öğrenimine İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi’nde başlayan Şenyurt, daha sonra İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi okumuş ve çeşitli eğitimlerde yer almıştır.

Oy kullanacağınız sandığı seçim dönemlerinde YSK’nin resmi internet sitesinden ve e-Devlet kapısından öğrenebilirsiniz. Ayrıca YSK mobil uygulamasını da kullanarak nerede oy kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu seçimde önemli olan, doğru kararı vermek ve oy kullanmaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu