CHP Malatya Arapgir Belediye Başkan Adayı Haluk Cömertoğlu Kimdir?

Siyasi alanda her gün heyecan artıyor. 31 Mart yerel seçimleri için nefesler tutuldu. Partilerin il ve ilçe adaylarını belirlemesi en çok merak edilen konuların başında geliyor. Vatandaşlar, doğru kararı vermek için adayları araştırmaya devam ediyor. CHP Malatya Arapgir Belediye Başkan adayı Haluk Cömertoğlu. Haluk Cömertoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte detaylar…

Haluk Cömertoğlu, 1965 yılında Malatya’nın Arapgir ilçesinde doğmuştur. Eğitimini Arapgir’de tamamladıktan sonra Erzurum İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ticaret hayatına 1988 yılında Malatya’da başlamış olan Cömertoğlu, halen ticaretle uğraşmaktadır. 1994 yerel seçimlerinde Refah Partisi’nden Arapgir Belediye Başkanı adayı olan Cömertoğlu, 2009 yılındaki seçimlerde AK Parti’den Arapgir Belediye Başkanı seçilmiştir. Evli ve dört çocuk babasıdır.

Oyunuzu kullanacağınız yeri, seçim döneminde sandık seçmen listeleri kesinleştikten sonra e-Devlet kapısı üzerinden veya www.ysk.gov.tr adresinden “Nerede Oy Kullanacağım” bölümünden veya YSK mobil uygulamasından öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu