Cübbeli Ahmet’in İngiliz malı kol düğmeleri yeniden gündeme geldi

[ad_1]

Marmara Denizi'nde deprem oldu - Son depremler

Marmara Denizi’nde deprem oldu – Son depremler

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün yıllar önce bir yayında Murat Bardakçı’yla arasında geçen diyalog yeniden gündem oldu. Cübbeli Ahmet’in “Royal Guards” markalı kol düğmeleri Bardakçı’nın dikkatini çekmiş, Ünlü “Ben anlamam pek, hediyedir” demişti.

Ahmet Mahmut Ünlü ile Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasında sosyal medya üzerinden dün bir tartışma yaşandı.

Cübbeli Ahmet’in “Fakir 500 sene evvel cennete giriyor, zekatını veren zengin sabreden fakirden 500 sene sonra cennete giriyor. İkisi de cenneti hak etmiş, ama 500 sene evvel cennete girmek ne demek ya?” dediği videoyu alıntılayan Özdağ, “Ahmet Hoca, senin 500 sene cennetin kapısında beklemeni hiç istemem. Servetini fakirlere dağıt ve 500 sene erken cennete gir. Bir de sorayım, zengin şeyhler fakir müritlerinden 500 sene sonra mi cennete girecekler?” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine yıllar öncesine Teke Tek yayından görüntüler yeniden gündem oldu.

Yayında gazeteci Murat Bardakçı, Ahmet Mahmu Ünlü’nün kol düğmelerinin İngiliz Kraliyet ailesinin arması basılı olan “Royal Guards” marka olduğunu fark etmişti. Cübbeli Ahmet ise “Hediyeleşmek sünnet, hediye gelirse alıyorum” yanıtını vermişti.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu