Diablo IV, Sunucu Saldırısı Hafta Sonuyla Çıkış Gününe Hazırlanacak

Korunak’ın kahramanlarının dikkatine! 6 Haziran 2023’teki çıkışa hazırlanmak ismine herkesin Diablo IV oynayıp sunucuların altyapısını test edebilmesi için Sunucu Saldırısı hafta sonunda cehennemin kapılarını bir kere daha aralıyor. Diablo tarafı sunucularının dayanıklılığını test ederken, 12 Mayıs saat 22.00 ila 14 Mayıs saat 22.00 arasında tüm Windows PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 kullanıcıları Korunak’ı, Yanan Cehennemlerin ordularına karşı savunabilecek. Konsollar için ekran paylaşımlı işbirliği modu ve platformlar ortası oynanışla platformlar ortası ilerleme takviyesi de cabası! Diablo IV’ün Sunucu Saldırısı esnasında oynanabilecek olan sürümü evvelki açık beta hafta sonlarındakine emsal olacak.   Ayrıyeten katılmak isteyen oyuncular için yeni mükafatlar de var 

 SUNUCU SALDIRISI HAFTA SONUNDA OYUNCULARI BEKLEYENLER:

  • Beta hafta sonlarındaki karakter ilerlemeleri bu hafta sonuna aktarılmayacak. Yeni bir sınıf yahut dizilim denemenin tam sırası!
  • Başlangıç ve I. Kısım‘ı oynayarak Kırık Tepeler‘in tamamını keşfe çıkın. Azami karakter düzeyi bu hafta sonu için 20. seviyeye kadar olacak.
  • Teçhizatınızı tamir ettirmek, yeni teçhizat almak, güzelleştirme iksirlerinizi yükseltmek ve Zulanıza erişmek için Kyovashad kasabasını ziyaret edin. Ayrıyeten, Korunak’ın varlıklı öyküsünde deneyimleyebileceğiniz bir sürü görev, dövüş marifetlerinizi geliştirebileceğiniz dünya etkinlikleri ve efsanevi teçhizatlar bulabileceğiniz zindanlar sizi bekliyor.   
  • Bu hafta sonunun en büyük zorluğu olan açık dünya baş düşmanı Ashava karşısında talihinizi denemeyi sakın unutmayın!
  • İlk Zayiat unvanı (bir karakterle Kyovashad’a ulaşıldığında açılır), Erkenci Seyyah unvanı (bir karakterle 20. düzeye ulaşıldığında açılır), Beta Kurt Bohçası görünümü (bir karakterle 20. düzeye ulaşıldığında açılır) ve yeni ödül Ashava’nın Çığlığı binek ganimeti (Ashava 20. düzey bir karakterle alt edildiğinde açılır) gibi oynayarak kazanabildiğiniz ödülleri kaçırmayın.
  • Arkadaşlarınızla birlikte oynayın! Sunucu Saldırısı konsollar için ekran paylaşımlı işbirliği modu ve platformlar ortası oynanışla platformlar ortası ilerleme desteği sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu