Dilan Polat, Nez Demir Olayında Şoke Eden Gelişme! Mahkeme Kararı Herkesi Şaşırttı

Şatafatlı yaşamı araştırmaya karar veren ve şu anda cezaevinde olan Dilan Polat, eski yakın arkadaşı Nez Demir’in kendisine tehditlerde bulunduğunu iddia ederek şikayetçi olmuştu. Bugün gerçekleşen duruşmada ilginç anlar yaşandı. Duruşma sonucunu merak edenler var. Dilan Polat ve Nez Demir olayı! Dilan Polat, Nez Demir’i affetti mi? Duruşmada neden ağladılar? İşte detaylar…

DİLAN POLAT NEZ DEMİR OLAYI NE?

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat, kendisine hakaret mesajları attığı iddiasıyla fenomen Nez Demir’den şikayetçi olmuştu. Nez Demir hakkında, ‘Hakaret’ ve ‘Tehdit’ suçlarından toplam 2 yıl 9 ay hapis cezası istemiyle dava açıldı. Anadolu 50. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen ilk celseye sanık Nez Demir ve avukatları katıldı. Dilan Polat ise cezaevinde olduğu için SEGBİS (Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi) ile duruşmaya katıldı.

Dilan Polat, Nez Demir olayı! Dilan Polat, Nez Demir'i affetti mi? Duruşmada neden ağladılar?

DİLAN POLAT VE NEZ DEMİR NE İFADE VERDİ?

Duruşmada söz alan Nez Demir, gözyaşları içinde, “Çok uzun zaman oldu hatırlamıyorum. Başka söyleyecek bir şeyim yok. Mesaj atmak doğru ama tehdit olarak atmadım, sadece aramızdaki olağan kavgalar” dedi. Duruşma boyunca ağlayan Dilan Polat ise şikayetinden vazgeçtiğini belirtti. Mahkeme, Dilan Polat’ın şikayetini geri çekmesi üzerine davanın düşürülmesine karar verdi.

Dilan Polat, Nez Demir olayı! Dilan Polat, Nez Demir'i affetti mi? Duruşmada neden ağladılar?

Dilan Polat Ünlüler Hukuk 3.Sayfa Gündem Magazin Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu