Dr. Ersin Mahmutoğlu kimdir? – Elips Haber

[ad_1]

Dr. Ersin Mahmutoğlu nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Dr. Ersin Mahmutoğlu’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Dr. Ersin Mahmutoğlu aratılıyor. Dr. Ersin Mahmutoğlu, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Dr. Ersin Mahmutoğlu’nun biyografisini haberimizde derledik… 

Dr. Ersin Mahmutoğlu kimdir?

Erzin Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ersin MAHMUTLUOĞLU 1964 yılında Erzin’de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimlerini tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı ve buradan başarıyla mezun oldu. İlk görev yeri olarak Kastamonu’ya atandı. Daha sonra sırasıyla Adana ve Dörtyol’da görev yaptı.

Sosyal Sigortalar Kurumu Dörtyol Dispanserinde hekimlik görevini yürütürken aynı zamanda SSK Başhekimliği görevini de üstlendi. Sigorta kurumlarının tek çatı altında birleşmesinin ardından Aile Hekimliği görevine geçti.Cübbeli Ahmet Hoca: Aziz Yıldırım’a dua ediyorum

Cübbeli Ahmet Hoca: Aziz Yıldırım’a dua ediyorum

2009 yılı da Dörtyol Sağlık Gurup Başkanlığına getirilen Dr. Ersin MAHMUTLUOĞLU bu dönemde Dörtyol’a çok önemli hizmetlerde bulundu. İlk olarak Çaylı Mahallesinde bir binada verilen Sağlık Gurup Başkanlığı hizmetini Dörtyol merkezine alarak vatandaşların ulaşımının ve ilçenin kontrolünün kolaylaşmasını sağladı. Sağlık Gurup Başkanlığından boşalan binanın ilçenin en büyük eksiklerinden biri olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine tahsisini sağlayarak önemli bir hizmete de imza atmış oldu.

Dörtyol’da son olarak 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezinde Aile Hekimi olarak hizmet veren Dr. Ersin MAHMUTLUOĞLU Kasım ayı içerisinde Erzin Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atandı.

Erzin Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ersin MAHMUTLUOĞLU evli ve ikisi kız, biri erkek olmak üzere üç çocuk babası.

TTB, Hatay Erzin Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ersin Mahmutluoğlu’nun Covid-19 ile uyumlu klinik bulgularla tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini açıkladı.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu