Dünya Aydoğdu kimdir? – Elips Haber

[ad_1]

Dünya Aydoğdu kimdir? Dünya Aydoğdu nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Dünya Aydoğdu’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Dünya Aydoğdu kimdir? Dünya Aydoğdu kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Dünya Aydoğdu’nun biyografisini haberimizde derledik…

Fatih Emre Hülagü kimdir? Erdoğan’ın sesini taklit ederek dolandırıcılık yapan Fatih Emre Hülagü kimdir? 

Fatih Emre Hülagü kimdir? Erdoğan’ın sesini taklit ederek dolandırıcılık yapan Fatih Emre Hülagü kimdir? 

19 Haziran 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İkizler burcudur. Amerika’da oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu, uzun seneler tiyatro ile yakından ilgilenmiştir. Marymount Manhattan College’da güzel sanatlar okumaya başlamış, 2014 yılında Lee Strasberg Tiyatro ve Film Enstitüsüsü’nde çalışmaya başlamıştır. Aynı dönemde Yoga dersleri de alan Dünya Aydoğdu daha sonra eğitmen olarak çalışmalarını sürdürmüştür. 

Türkiye’ye 2015 yılında dönüş yapmış 2016 ‘da yoganın temelini daha iyi kavramak ve geliştirmek için Himalayalar’a, ardından öğretmen ve eğitimcilik seviyesini yükseltmek için Hindistan’a gitti…

2015 yılında Paramparça dizisinin 2. sezonunda diziye dahil olmuştur. Dizide Azra karakterini canlandırmıştır. Bu dizi onun ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği dizidir. Günümüzde ise Star TV ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy dizisinde rol aldı.

Dizide, Yıldız karakterini canlandıran Dünya Aydoğdu’nun rol arkadaşları ise, Sabire Feyza Kaya, Cenk torun, Deniz Durmaz, Mert Öcal, Çağan Alp Önder, Balım Gaye Bayrak ve Gökberk Demirci gibi isimlerdi.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu