Ebru Özdemir kimdir? Limak Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir kimidr?

[ad_1]

Eagles'in üyesi Randy Meisner kimdir? Randy Meisner kimdir?
Eagles’in üyesi Randy Meisner kimdir? Randy Meisner kimdir?

Ebru Özdemir kimdir? Ebru Özdemir nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Ebru Özdemir’in kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Ebru Özdemir kimdir? Ebru Özdemir kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Ebru Özdemir’in biyografisini haberimizde derledik…

Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, 1974 yılında Ankara’da doğdu. Ebru Özdemir, 1991 yılında TED Ankara Koleji’nden ve 1995 yılında da Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

Stratejik planlama ve iş geliştirme konularında çalıştı

Özdemir, 1995–1997 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri Fordham Üniversitesi – New York ’da işletme masterı (MBA) yaptı. Ebru Özdemir, halen Limak Şirketler Grubunda proje finansmanı, stratejik planlama ve iş geliştirme konularında çalışmaktadır.

Limak Yönetim Kurulu başkanı

Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. , Limak Holding A.Ş. ve Limak Enerji Üretim Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmalarının Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Ebru Özdemir, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu