Erdal Beşikçioğlu Etimesgut’ta Zafer Kazandı! Oy Oranı ve Detaylar İçin Tıklayın!

Ankara Etimesgut Belediye Başkanı kim oldu ve Erdal Beşikçioğlu seçimi kazandı mı merak ediliyor. Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç.) seçimi kazandı mı? Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu oldu mu, oy oranı kaç? sorularıyla ilgili yanıtlar aranıyor. CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı olan Erdal Beşikçioğlu, seçimde rakibine fark attı. Peki, Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu oldu mu, oy oranı kaç?

Uzun yıllardır rol aldığı projelerdeki başarısıyla adından söz ettiren ve geçtiğimiz aylarda siyasete atılarak CHP Etimesgut Belediyesi Başkan Adayı olan Erdal Beşikçioğlu, seçimde rakibine fark attı.

Beşikçioğlu, %56,58 oy oranıyla Etimesgut’ta birinci sırada yer aldı. Beşikçioğlu’nu MHP’nin adayı Enver Demirel ise %32,62’lik oranla ikinci sırada takip etti. Sandık açılmasıyla paylaşım yapan Beşikçioğlu, “Teşekkürler Ankara” ifadelerini kullandı.

Erdal Beşikçioğlu geçtiğimiz günlerde malvarlığını açıklamıştı. Tüm mal varlığını devlet memuriyeti (Devlet Tiyatroları), Tatbikat Sahnesi ile uzun yıllar emek verdiği sinema ve dizi filmlerden sağladığını belirtti.

Erdal Beşikçioğlu, 5 Ocak 1970 yılında Ankara’da doğmuştur. Babası Vakıflar Bankası’nda müdürdü. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur ve Devlet Tiyatroları’nda görev yapmıştır. Oyuncu Elvin Beşikçioğlu ile evlidir ve bir kız çocuğu vardır. Rol aldığı tiyatro oyunları ve dizi-film projeleriyle tanınmıştır.

Yerel seçimlerde Etimesgut Belediye Başkanı seçilen Erdal Beşikçioğlu, oy oranı ve başarısıyla dikkat çekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu