Esra Dermancıoğlu, Hudutsuz Sevda Dizisinden Neden Ayrıldı? Hikayesi ve Daha Fazlası!

Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye’nin neden olmadığı ve ayrıldığı soruları gündemde. Esra Dermancıoğlu‘nun diziden ayrıldığı iddiaları araştırılıyor. NOW TV’nin iddialı dizilerinden biri olan Hudutsuz Sevda’da büyük bir ayrılık yaşanacak gibi görünüyor. Peki, Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye neden yok? Esra Dermancıoğlu gerçekten diziye veda mı ediyor?

HUDUTSUZ SEVDA ASİYE NEDEN YOK?

Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen’in başrollerini paylaştığı NOW TV dizisi Hudutsuz Sevda’da Asiye karakterinin diziden ayrılacağı konuşuluyor.

Hudutsuz Sevda Asiye neden yok, ayrıldı mı? Esra Dermancıoğlu, Hudutsuz Sevda dizisinden çıktı mı?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, NOW TV’nin devam etmeye karar verdiği Hudutsuz Sevda dizisinde Asiye karakterini oynayan Esra Dermancıoğlu‘nun kadrodan ayrılacağı belirtiliyor. Oyuncunun diziden nasıl ayrılacağı şu anda belirsizliğini korurken, konuyla ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

ESRA DERMANCIOĞLU KİMDİR?

1968 İstanbul doğumlu olan Esra Dermancıoğlu, Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Eğitimini önce Pierre Loti lisesinde tamamlayan ardından Franklin College İsviçre’de sürdüren Dermancıoğlu, oyunculuk eğitimini Şahika Tekand’ın Stüdyo Oyuncuları’nda ve Derya Alabora’nın konservatuvarında almıştır. Ayrıca yurt dışında da çeşitli eğitimler almıştır.

Oyunculuk kariyerine Gülse Birsel’in teklifiyle başlayan Dermancıoğlu, Avrupa Yakası dizisinin 6. sezonunda konuk oyuncu olarak yer almıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde Mukaddes rolüyle tanınan oyuncu aynı zamanda çeşitli sinema filmlerinde de rol almıştır. Evli olduğu dönemde eşinden oyuncu olmasını istemediği için boşanan Dermancıoğlu’nun bir kızı vardır.

Bazı Dizileri:

  • Sen Harikasın, 1. sezon, 2008
  • Avrupa Yakası, 6. sezon, 2009, 163. bölüm, konuk oyuncu
  • Fatmagül’ün Suçu Ne?, 2010-2011, Mukaddes yenge
  • Küçük Hesaplar, 2012
  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem, 2015, Cennet Hatun

Esra Dermancıoğlu, Hudutsuz Sevda, NOW, Ünlüler, TV, Gündem, Magazin, Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu