Estetik doktoru Gökhan Elmabaşoğlu kimdir?

[ad_1]

Gökhan Elmabaşoğlu kimdir? Gökhan Elmabaşoğlu nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Gökhan Elmabaşoğlu’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Gökhan Elmabaşoğlu kimdir? Gökhan Elmabaşoğlu kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Gökhan Elmabaşoğlu’nun biyografisini haberimizde derledik…

Gökhan Elmabaşoğlu kimdir?

Estetik doktoru Gökhan Elmabaşoğlu, Antalya’da mesleğine devam eden bir hekimdir. Antalya’da yaşayan Gökhan Elmabaşoğlu, 2019 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Doktorluk kariyerini Antalya’da sürdüren Gökhan Elmabaşoğlu şu anda özel bir klinikte görev yapıyor. Elmabaşoğlu, Antalya’nın Şirinyalı semtinin Lara bölgesinde yer alan Roxxann adlı klinikte çalışıyor. Gökhan Elmabaşoğlu’nun daha önce ise Gaziantep’te yer alan Şehitkamil Devlet Hastanesi’nde görev yaptığı biliniyor.

İlhan Sami Çomak kimdir?

İlhan Sami Çomak kimdir?

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan estetik doktoru Gökhan Elmabaşoğlu, Instagram’da 114 binden fazla kişi takip ediyor. Elmabaşoğlu’nun Instagram kullanıcı ismi ise @drgokhanelmabasoglu.

Tiktok platformunda aynı kullanıcı adı ile aktif olarak paylaşımlar yapan Gökhan Elmabaşoğlu’nu burada ise 130 bine yakın kişi takip ediyor.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu