Fatoş Mildon Kimdir? Kaç yaşında? Fatoş Mildon eşi?

[ad_1]

Fatoş Mildon, Mert Mildon’la evli. Çiftin Alara Mildon adında bir kızları var. Mert Mildon, 27 Ocak 1975’te İstanbul’da doğdu. 1982 yılında Gelibolu’da ilkokula başlayan Mert Mildon, Gelibolu Lisesi’nde okudu.

1990 yılında İstanbul Ortaköy Anadolu Denizcilik Lisesi Gemi Mühendisliği bölümünü kazanan Mildon, lise eğitimini okulda tamamladı. Liseyi tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi’nin muhasebe bölümünü kazanan Mert Mildon, 1997 yılında Bilkent Üniversitesi’nden mezun oldu. Mert Mildon liderliğindeki Miller Şirketler Grubu, 2015 Otomotiv, akaryakıt, inşaat, denizcilik, gıda ve hava taşımacılığı sektörlerinde faaliyet göstermeye devam eden Holding’de multidisipliner çalışmalarını tamamladı. Genel merkezi Çanakkale’de bulunan Holding, son yıllarda yurt dışında da başarıyla faaliyet gösteriyor. Miller Holding şu anda Afrika ve Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda Senegal ana karasında da inşaat projeleri üretmektedir.

Sizler için bizlerde Fatoş Mildon Kimdir? Fatoş Mildon Kaç yaşında? Fatoş Mildon eşi? Fatoş Mildon instagram sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu