Fenerbahçe Genel Kurulunda Alınacak Kararlar Merakla Bekleniyor, CANLI İzle!

Fenerbahçe’nin 17 Mart’ta Trabzon spor ile oynanan maç sonrası yaşananlar hemen ertesi gün duyuruldu ve camianın, taraftarların ve futbol takımının merakla beklediği olağanüstü genel kurul başladı. Fenerbahçe’nin oylama süreci CANLI olarak takip ediliyor.

Erol Bilecik, Türk spor tarihinde önemli bir gün yaşadıklarını belirterek haksızlıklara karşı mücadele edeceklerini söyledi. Genel kurulda minimum yeterlilik sayısı olan 22.588’e ulaşıldığı açıklandı.

Fenerbahçeli üyeler stadyuma akın ederken, Ali Koç ve takım da stadyuma geldi. Masada 3 senaryo bulunuyor: Ligden çekilmek, faaliyetlere ara vermek veya yurt dışından bir kulüp satın almak. Bu konular genel kurulda oylanacak.

Fenerbahçe’nin Süper Kupa maçına çıkıp çıkmayacağı da genel kurulda karara bağlanacak. Ali Koç, taraftarlara önemli bir çağrı yaparak 7 Nisan için harekete geçmemelerini istedi.

Bugünkü genel kurulun başarılı olması için 22.572 üyenin katılması gerekiyor. Eğer bu sayıya ulaşılamazsa, 9 Nisan’daki ikinci toplantıda tüzüğe göre belirlenen sayı yeterli olacak. Genel Kurulu, Uğur Dündar yönetecek. Canlı yayın için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu