GADDAR Dizisi Takipçileri Merakla Bekliyor! Gaddar 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 29 Mart Gaddar Yeni Ölüm İzleme Linki Var mı?

Gaddar dizisinin hayranları, son bölümü büyük bir heyecanla izlerken Gaddar 12. Bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Peki, Gaddar 12. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 29 Mart’ta yeni bölümü izlemek için bir link var mı?

GADDAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yağmur, anlık bir öfkeyle Ekber’e ateş ederek olayların gelişmesine neden olur. Bu hata sonrasında Enver’le arasında gerginlik yaşanır. Dağhan, Gürkan’ın desteğiyle ve Ali’nin şikayeti üzerine karakola götürülür. Kalabalık bir grup, Dağhan’ın suçsuz olduğunu kanıtlamak için bir araya gelir.

Ekber, Kurt’a bir şans daha verir ancak bu durum zorlu bir sınav haline gelir. Zakkum Kardeşleri, Enver ve Dağhan’a zarar vermek için plan yapar. Enver ise Zakkum Kardeşlerin piyasaya çıkmasıyla işlerin kötüye gitme ihtimaliyle karşı karşıya kalır. Dağhan ise Cezmi Zakkum’un hedef aldığı bir kadını kurtarmaya çalışırken tehlikeyle karşı karşıya kalır.

Enver ve Dağhan, birlik olarak Zakkum Kardeşlere karşı koymaya çalışırken Dağhan farklı bir yöntem denemeye karar verir. Ancak bu karar dönüşü olmayan bir hataya yol açar. Bu durumda Aydan ve Leylâ, Dağhan’ın yardımına koşar.

Ekber, Oya’nın ona rest çekmesinden etkilenir ve onunla konuşmak ister. Ancak Oya, kızının yaşadıklarından sonra Ekber’le olan ilişkisine sınır koyar.

GADDAR 12. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gaddar 12. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. En son haberleri takip etmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Osman Demir

Gaddar Televizyon Gündem Yaşam Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu