Gaddar Dizisinin Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İşte Son Bölümde Neler Yaşandı

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak’ın başrollerini paylaştığı Gaddar dizisi, Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran’ın da yer aldığı kadrosuyla merakla bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye aranıyor. Gaddar yeni bölüm fragmanı izlenebilir mi? Son bölümde neler yaşandı? Gaddar hangi kanalda yayınlanıyor?

GADDAR 12. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gaddar dizisinin 12. bölüm fragmanı yayınlandı.

GADDAR 12. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

GADDAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

  • Yağmur, Ekber’e karşı öfkeyle silahını doğrultur ve olaylar karışır. Bu hata sonrasında Enver ile arasında sürtüşmeler yaşanır ve Dağhan karakola alınır. Dağhan’ın suçsuzluğuna inanan kalabalık bir grup karakolun önünde toplanarak ona destek olur.
  • Ekber, Kurt’a bir şans daha verir ancak bu şans Kurt için zorlu bir sınav haline gelir. Ekber, Dağhan ve Enver’e zarar vermek isteyen Zakkum Kardeşler’i planlar. Enver, Zakkum Kardeşler’in ortaya çıkmasıyla iş hayatını riske atar. Dağhan ise bir kadını kurtarırken Zakkum Kardeşlerin dikkatini çeker.
  • Enver ve Dağhan, Zakkum Kardeşler’e karşı birlikte mücadele etmeye karar verirler. Ancak Dağhan’ın aldığı bir karar büyük bir hata yapmasına sebep olur. Olaylar sırasında yaralanan Dağhan için Aydan ve Leylâ seferber olur.
  • Ekber, Oya’nın restine içerler ve onunla görüşmek için ısrarcı olur. Ancak Oya, kızının yaşadıklarından sonra ilişkilerine son verme kararı alır.

Çağatay Ulusoy, Gaddar, NOW, Televizyon, 3.Sayfa, Gündem, Magazin, Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu