Garry Rodrigues kimdir? – Elips Haber

[ad_1]

Garry Rodrigues kimdir? Garry Rodrigues nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Garry Rodrigues’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Garry Rodrigues kimdir? Garry Rodrigues kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Garry Rodrigues’ın biyografisini haberimizde derledik…

Asıl adı Garry Mendes Rodrigues olan futbolcu, futbolun kalbi Hollanda’nın Rotterdam şehrinde dünyaya gelmiştir. Hollanda’da doğması ile birlikte aslen Yeşil Burun Adaları memleketidir. Futbolcunun ailesi, Yeşil Burun Adaları’ndaki Cape Verde’den Hollanda’ya göç etmiştir. Hollanda ve Yeşil Burun Adaları vatandaşı olan Garry Rodrigues, Şubat 2013’te Yeşil Burun Adaları milli futbol takımını seçtiğini beyan etmiş ve ilk defa Ağustos 2013 tarihinde milli formayı giymiştir. 

Garry Rodrigues, 27 Kasım 1990 tarihinde doğmuş olup günümüzde 30 yaşındadır. Futbola 14 gibi genç bir yaşta başlaması bir oyuncu olarak en büyük avantajlarından biridir. Futbol yaşantısında belirtildiği üzere henüz 14 yaşında iken Feyenoord altyapısında başlamıştır. Müjde Uzman kimdir?

Müjde Uzman kimdir?

Daha sonra ise hız kesmeden futbol kariyerine 2007 senesinde Portekiz’in önemli takımlarından Real Sport Clube ile devam etmiştir. Genç ve maçlardaki performansı ile parlayan yıldız, ilk A takımı deneyimini 19 yaşında Hollanda’nın XerxesDZB takımı ile yaşamıştır. İlk büyük transferi ise 2012 yılında ADO Den Haag’a transferi gerçekleşmiştir.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu