Gaziosmanpaşa’da AK Parti ve CHP’liler Arasında Yaşanan Kavgayı Anlatan Detaylar

Ak Parti Beykoz ve Gaziosmanpaşa‘da dün itirazda bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi ise Arnavutköy, Bahçelievler, Fatih, Pendik, Ümraniye ve Zeytinburnu’nda itiraz başvurusunda bulundu. İl Seçim Kurulu, Gaziosmanpaşa‘da oyların yeniden sayılmasına karar verdi. Peki, Gaziosmanpaşa‘da neler yaşandı? AK Parti ve CHP’liler neden kavgaya karıştı, ne oldu?

GAZİOSMANPAŞA’DA OYLAR YENİDEN Mİ SAYILIYOR?

Bugün saat 11.00’de AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi’nden 50’şer görevli ile İl Seçim Kurulu görevlileri eşliğinde, oyların yeniden sayım işlemi başladı. Vatandaşlar, oyların tutulduğu ve sayım işlemlerinin yapıldığı Gaziosmanpaşa Belediyesi Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi önünde sonuçları bekliyor.

AK PARTİ VE CHP’LİLER NEDEN KAVGA ETTİ?

Gaziosmanpaşa’da sayım esnasında CHP ve AK Parti destekçileri arasında tartışmalar yaşandı. Bu tartışmalar salon dışına kadar sıçradı ve taraftarlar arasında kavgaya dönüştü. İki parti taraftarının İl Seçim Kurulu önünde yumruk yumruğa kavga ettiği görüntüler yayımlandı.

Gaziosmanpaşa'da ne oldu? AK Parti ve CHP'liler neden kavga etti, ne oldu?

Gaziosmanpaşa'da ne oldu? AK Parti ve CHP'liler neden kavga etti, ne oldu?

CHP İTİRAZLARLA İLGİLİ NE DEDİ?

CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve beraberindeki partililer, Gaziosmanpaşa Yüksek Seçim Kurulu’na giderek oyların yeniden sayılması kararını aldı. Çelik, Gaziosmanpaşa İlçe Seçim Kurulu ziyareti sonrası basın açıklaması yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziosmanpaşa AK Parti Yerel Haberler Gündem 3.Sayfa Gündem Politika Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu