Gökçe Bahadır kimdir? – Elips Haber

[ad_1]

Gökçe Bahadır kimdir? Gökçe Bahadır nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Gökçe Bahadır’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Gökçe Bahadır kimdir? Gökçe Bahadır kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Gökçe Bahadır’ın biyografisini haberimizde derledik…

Gökçe Bahadır kimdir?

1981 yılında İstanbul’da doğdu. Liseden mezun olduktan sonra alternatif eğitim kurumu olan Akademi İstanbul’da radyo ve televizyonculuk alanında eğitim aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Öğrenciliği sırasında Fenerbahçe FM’de radyo programı sundu. Mezun olduktan sonra Best TV’de VJ’lik, ardından Show TV’de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı. Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi dizilerde bölüm oyunculuğu yaptı. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk’te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu.

Yaşar Güler, Azerbaycan Genelkurmay Başkanı Veliyev'i kabul etti

Yaşar Güler, Azerbaycan Genelkurmay Başkanı Veliyev’i kabul etti

Kulüp adlı internet dizisinde oynadı

Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. Kanal D’de yayınlanan Kayıp Şehir dizisindeki performansı ile daha ünlenen sanatçı, bu dizideki rolü ile ödüller kazandı. Aramızda Kalsın (2015) isimli dizide Yadigâr karakterini, “Hatırla Gönül” dizisinde Gönül karakterini canlandırdı. 2017 yılında Kanal D’de yayınlanmaya başlamış olan Adı Efsane dizisinde başrolü üstlenen oyuncu, 20. bölümde diziden ayrıldı. 2017-2018 yılları arasında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler adlı televizyon dizisinde jinekolog Oya Toksöz karakterini, 2021 yapımı Kulüp adlı internet dizisinde Matilda, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde avukat Azra karakterini canlandırdı.

Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ile 22 Temmuz 2011 tarihinde evlendi. Çift, 23 Şubat 2012 tarihinde boşanmıştır.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu