Gölcük Depremzedelerin Yanıdna Olmaya Devam Ediyor

Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, belediye imkanları ile temin edilen yardım materyalleri ile doldurulan tırı depremzedelere dağıtılmak üzere Hatay’a uğurladı.

Gölcük Belediyesi Hatay’da depremzedelerin yaralarını sarmak bölgenin muhtaçlıklarını karşılamak için tüm imkanlarını seferber etmeye devam ediyor. Sarsıntının birinci günlerinden itibaren 87 araç 231 işçiyle Hatay’da çalışmalarını sürdüren Gölcük Belediyesi, depremzedelerin muhtaçlıklarını karşılayabilmek için bir kamyon dolusu yardım gereci hazırladı. Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, itinayla hazırlanan yardım tırını Hatay’a uğurladı.

YARDIM GEREÇLERİ DEPREMZEDELERE DAĞITILACAK

Hatay’da depremzedelerin yanında olmaya devam edeceklerini söyleyen Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, “Hatay’da 87 araç 231 işçiyle yürütülen dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarını uyum vazifemiz kapsamında, bugün; Gölcük Belediyesi tarafından temin edilen, çadırlardan haşere ve sürüngenleri uzak tutmak için kullanılmak üzere, 4 ton kükürt ve 1.300 kg naftalin ile depremzedelere dağıtılmak üzere, su ve erzak taşıyan Gölcük Belediyesi kamyonunu sarsıntı bölgesine uğurladık. Lider Sezer, Sarsıntı afetinin meydana geldiği birinci günden itibaren depremzede vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ettik. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu