Gonçalo Ramos kimdir? – Elips Haber

[ad_1]

Gonçalo Ramos kimdir? Gonçalo Ramos nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Gonçalo Ramos’un kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Gonçalo Ramos kimdir? Gonçalo Ramos kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Gonçalo Ramos’un biyografisini haberimizde derledik…

Gonçalo Matias Ramos, Primeira Liga kulübü Benfica ve Portekiz milli takımında forvet olarak oynayan Portekizli profesyonel bir futbolcudur. Olhão’da doğan Ramos, Benfica’nın gençlik akademisinden geldi. 2019’da Benfica B’de oynamaya başladı ve bir yıl sonra A takıma yükseldi.

Sıla Doğu kimdir?
Sıla Doğu kimdir?

Gonçalo Matias Ramos (20 Haziran 2001 doğumlu), Primeira Liga kulübü Benfica ve Portekiz milli takımı için forvet olarak oynayan Portekizli profesyonel bir futbolcu.

Olhão’da doğan Ramos, Benfica’nın gençlik akademisinden geldi. 2019’da Benfica B’de oynamaya başladı ve bir yıl sonra A takıma yükseldi. İlk takımda geçirdiği üç sezonun ardından, Ramos kendisini kulübün ayrılmaz bir oyuncusu haline getirdi.

Ramos, 2019 UEFA Avrupa Şampiyonası’nı ikinci olarak bitiren 19 yaş altı takımı ve 2021 Avrupa Şampiyonası’nı ikinci olarak bitiren 21 yaş altı takımı da dahil olmak üzere ülkesini çeşitli seviyelerde temsil eden eski bir Portekiz genç uluslararasıdır. . Üst düzey uluslararası çıkışını 2022’de yaptı.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu