Günlerdir Konuşulan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Oldu? 2024 Yerel Seçim Sonuçları İçin Tıklayın!

31 Mart Yerel Seçimlerine az bir süre kala vatandaşlar, hangi adayın seçimi kazanacağını merak ediyor. Seçimlerin yapıldığı Pazar günü sonrasında yapılacak araştırmalar ile 2024 Yerel Seçimlerinde Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı kim olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Haberler.com olarak seçim sonuçlarını en hızlı şekilde paylaşacağız. Erzurum seçim sonuçları 2024! Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı kim oldu?

Yerel seçim sonuçları 31 Mart Pazar akşamı açıklanacak.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından belirlenen oy verme saatleri şu şekildedir: Bazı illerde oy verme işlemi saat 07.00 ile 16.00 arasında, diğer illerde ise 08.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Seçim sonuçları, 31 Mart akşamı sandıklar kapatıldıktan sonra hemen aktarılacaktır. Haberler.com olarak seçim gününde en doğru ve hızlı haberi sizlerle paylaşacağız.

Seçimlere 34 siyasi parti katılacak. Partilerin oy pusulasındaki sıralaması ise şöyle: Ak Parti 1, İYİ Parti 2, Sol Parti 3, Büyük Birlik Partisi 4, Memleket Partisi 5, Anavatan Partisi 6, Demokratik Sol Parti 7, ve diğer partiler.

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili haberimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu