‘Hande Üzere Smaçla’ Geri Dönüyor

Türk voleybolunun son devirde yetiştirdiği en büyük yıldızlardan Hande Baladın için Red Bull tarafından hazırlanan ‘Hande Üzere Smaçla’ oyunu, geri dönüyor. Geçtiğimiz sene ağır ilgi gören oyun, 20 Nisan prestijiyle oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Red Bull sportmeni ve CEV Şampiyonlar Ligi’nde finale çıkan Eczacıbaşı Dynavit’in yıldızı Hande Baladın’ın oyun karakteri olduğu ‘Hande Üzere Smaçla’ oyunu tekrar oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Geçen yıl büyük ilgi gören oyun, tekrar birebir formatta smaç, servis ve manşet evrelerinden oluşacak. Oyunu oynayanlar, üç evreyi tamamladıktan sonra elde ettikleri skoru kaydedecek ve haftalık puan tablosunda en yüksek skoru elde eden üç kişi, voleybol kiti kazanacak. Sekiz hafta sonunda en yüksek skoru yapan kişi ise gelecek dönem Eczacıbaşı Dynavit grubuyla Avrupa kupasında deplasman tecrübesi kazanma talihi yakalayacak.  

Üç etapta da muvaffakiyet gerekiyor

‘Hande Üzere Smaçla’ oyunu hem bilgisayar hem de taşınabilir aygıtlar üzerinden oynanabilecek. Smaç, manşet ve servis etaplarından oluşan oyunda yüksek puana ulaşabilmek için üç kısımda de başarılı olmak gerekiyor. Red Bull tarafından hazırlanan ‘Hande Üzere Smaçla’ oyununa, 20 Nisan prestijiyle oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Oyun büyük ilgi topladı

İlk kere bir Türk voleybolcu için hazırlanan oyun olma özelliği taşıyan ‘Hande Üzere Smaçla’ geçtiğimiz sene büyük ilgi topladı. Yedi hafta boyunca 21 bin 807 kişi tarafından oynanan oyunda haftalık tabloda en yüksek puanı elde eden üç kişi Red Bull Shop’tan birçok armağan kazanırken, toplamda en yüksek skora ulaşan kişi ise Hande Baladın ile tanışma ve özel alanda maç izleme fırsatını yakalamıştı.  

“Bu tecrübesi tekrar yaşattığı için Red Bull’a teşekkür ederim”

Oyuna geçen yıl gösterilen ilginin kendisine gurur verdiğini belirten Red Bull atleti Hande Baladın, “Böyle bir takımla, böylesine güçlü bir proje gerçekleştirdiğimiz ve bunu sürdürdüğümüz için çok memnunum. Red Bull ailesine bana bu tecrübesi tekrar yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Oyuna geçen sene gösterilen ilgi üst seviyedeydi ve bu da bana gurur verdi. Bu sene de gelişen ödülleriyle birlikte ilginin yeniden çok yüksek olacağını düşünüyorum. Bu heyecana herkesin ortak olmasını ve oyunu oynamasını tavsiye ediyorum.” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu