HUAWEI P60 Pro, TIPA DÜNYA ÖDÜLÜ’nü kazanarak 2023’ün En Güzel Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonu seçildi

HUAWEI’nin en yenilikçi amiral gemisi akıllı telefon HUAWEI P60 Pro, görüntüleme ve fotoğrafçılık alanında önde gelen otoritelerden biri olan TIPA (Technical Image Press Association) tarafından 2023’ün En Güzel Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonu mükafatına layık görüldü.

 

Huawei, kendini daima yeniliğe ve dijital dünyayı dünyadaki her bireye, aileye ve kuruluşa getirmeye adadı. İnovasyon çıtasını yükseltmekten vazgeçmeyen Huawei, yeni kuşak devrimsel görüntüleme ve estetik tasarım getiren fotoğrafçılık amiral gemisi HUAWEI P60 Pro ile taşınabilir fotoğrafçılık alanında çığır açan bir adım daha attı.

 

2023’ün En Uygun Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonu

Efsanevi Huawei P Serisi, teknolojisinin merkezinde yenilikçi görüntüleme ile doğdu ve HUAWEI P60 Pro bu mirasın en uygun örneği. Yeni fotoğrafçılık amiral gemisi, fotoğrafçılık ve estetiğin kusursuz soyağacını miras alarak optik sistem ve estetik dizaynda bir diğer atılım daha yapıyor. Yeni akıllı telefon, akıllı görüntüleme ve teknolojik estetiği kusursuz bir biçimde bütünleştiriyor, klasik HUAWEI P Serisi tasarım lisanını tekrar yorumluyor ve taşınabilir görüntüleme inovasyonunda dalda öncü ilerlemeler sağlıyor.

Huawei, akıllı telefon görüntülemesinde tekraren yenilikler ve atılımlar getirdi. İhtilal niteliğindeki taşınabilir fotoğrafçılık ve teknolojik yenilik konusundaki bu gelişim bir kere daha ödüllendirildi. Dünya çapında çeşitli fotoğraf yayınlarından oluşan Teknik İmaj Basın Birliği TIPA, HUAWEI P60 Pro’yu 2023’ün En Uygun Fotoğraf Çeken Akıllı Telefon kolunda TIPA DÜNYA MÜKAFATI ile onurlandırdı. Kararda, “Hem fotoğraf hem de görüntü çekimi için yüksek kaliteli akıllı telefon kamerası arayanlar için çok taraflı bir yol arkadaşı” tabiri yer aldı. TIPA WORLD AWARDS dünya çapında en çok istek gören fotoğraf ve görüntüleme mükafatları olarak kabul ediliyor. Bu mükafatlar hem kesimdeki şirketleri ve eserlerini tanıyıp onurlandırmakta hem de tüketicilerin satın alma kararlarında değerli bir ölçüt ve rehber vazifesi görüyor.

Yeni kuşak fotoğrafçılık amiral gemisi akıllı telefon Avrupa’ya geliyor

HUAWEI P60 Pro, gün batımında, hava karardıktan sonra yahut rastgele bir vakitte çekim yaparken, çeşitli aralıklardan en yüksek ayrıntıyı yakalamak isteyen tüm fotoğraf tutkunları için bir duşun gerçekleşmesi olabilir. Bu bahar Huawei, fotoğrafçılığı ve harika tasarımı seven herkes için yeni jenerasyon, son teknoloji eseri akıllı telefonunu Avrupa pazarına sunacak.  Yeni güçlü fotoğrafçılık akıllı telefonunun kullanılabilirliği 9 Mayıs 2023’teki lansman etkinliğinde katılaşacak. Avrupalı tüketiciler, HUAWEI P60 Pro’nun yeniliklerini eserin kendi pazarında piyasaya sürülmesinden birkaç hafta sonra keşfedecek.

9 Mayıs 2023 tarihine kadar Huawei Online Mağaza üzerindeki e-bültene abone olan kullanıcıları ayrıyeten sürpriz fırsatlar da bekliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu