İşte İYİ Parti’nin Dikkat Çeken Belediye Başkan Adayı: İlker Panar!

İyi Parti’nin pek çok şehirdeki belediye başkan adayları artık belli oldu. Düzce Kaynaşlı Belediye Başkan adayı İlker Panar ise merak konusu. İlker Panar kimdir ve İYİ Parti’nin Kaynaşlı Belediye Başkan adayı olarak nasıl bir profil çiziyor?

İYİ Parti’nin Düzce Kaynaşlı Belediye Başkan adayı İlker Panar olarak belirlenmiştir. İlker Panar hakkında detaylı bilgiler paylaşılacaktır.

İYİ Parti, Meral Akşener liderliğinde 25 Ekim 2017 tarihinde kurulmuş ve Türkiye’de faaliyet gösteren bir siyasi partidir. Parti tüzüğüne göre resmi kısaltması “İYİ Parti” şeklindedir. Genel başkanı Meral Akşener olan partinin TBMM’de 38 milletvekili bulunmaktadır.

İYİ Parti, Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) ayrılan tanınmış isimler tarafından kurulmuştur. Parti genel olarak etnik milliyetçiliğe karşı ılımlı sivil milliyetçiliği desteklemekte ve siyasi yelpazenin merkezinde konumlanmaktadır. Parti, parlamenter sistem ve diğer kurumların bütünlüğünü korumaya önem verirken, sağcı seçmenler için bir alternatif olarak görülmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu