Kadir İnanır’ın Sağlık Durumu Hayranlarını Endişelendiriyor! Son Dakika Açıklamaları…

Usta oyuncu Kadir İnanır‘ın sağlık durumu sevenleri tarafından merakla takip ediliyor. Bilinci kapalı halde hastaneye getirilen İnanır’ın bir inme geçirdiği açıklanmıştı. Peki, Kadir İnanır‘a ne oldu? Son durumu ne? İşte Kadir İnanır‘ın sağlık durumu ile ilgili son dakika açıklamaları…

KADİR İNANIR’A NE OLDU?

Ünlü oyuncunun pıhtı atması sonucu inme geçirdiği belirtildi. Hastaneye kaldırılan İnanır, burada bir operasyon geçirerek tıkanıklığın açıldığı bildirildi.

Kadir İnanır'a ne oldu? Kadir İnanır son durumu ne?

KADİR İNANIR SON DURUM NE?

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, Pazar günü sabah saatlerinde bilinci kapalı olarak hastaneye getirilen Kadir İnanır‘ın sağlık durumu hakkında şu açıklamalarda bulundu: Acil ekibimiz hızla müdahale etti ve ilk değerlendirme sonucunda İnanır’ın sağ tarafında felç belirtileri saptandı, şuuru kapalıydı. Yapılan tetkiklerde beyin tomografisinde ana damarda tıkanıklık tespit edildi. İşlem sırasında tıkalı damardaki pıhtı çıkarıldı ve beynin beslenmesi sağlandı. Yapılan MR görüntülerinde işlemin başarılı olduğu teyit edildi ve Kadir İnanır‘ın beyin fonksiyonları şu an için iyi durumda. Şu an entübe edilmiş bir şekilde yoğun bakıma alındı. Bir süre uyandırma işlemi uygulanmayacak, ancak komplikasyon riski olmadığı sürece. İşlem başarılı geçti ve Kadir İnanır entübe edilmiş olarak yoğun bakımda takip ediliyor, durumu stabil.

Kadir İnanır'a ne oldu? Kadir İnanır son durumu ne?

Kadir İnanır 3.Sayfa Gündem Magazin Yaşam Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu