Kamuran Taşbilek kimdir? – Elips Haber

[ad_1]

Kamuran Taşbilek kimdir? Kamuran Taşbilek nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor Kamuran Taşbilek’in  kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Kamuran Taşbilek kimdir aratılıyor. Kamuran Taşbilek kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Kamuran Taşbilek‘in biyografisini haberimizde derledik…

Avni Çakır kimdir?
Avni Çakır kimdir?

Kamuran Taşbilek kimdir?

Kamuran Taşbilek, 1971 Yılında Sivas’ta doğan Taşbilek, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 1994 yılında Sivas Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği Mesleğine başladı.

Daha sonra yabancı dil eğitimi almak ve İngiliz Kamu Yönetimi üzerinde çeşitli incelemelerde bulunmak üzere 8 ay süre ile İngiltere’de bulunan Taşbilek, Milli Güvenlik Akademisi’nde akademik eğitimini tamamladı. Kamuran Taşbilek,  evli ve 2 kız çocuğu babası olup İngilizce bilmektedir.

Mesleki Kariyeri

1994 yılında Sivas Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği Mesleğine başladı. Daha sonra sırasıyla;

        Hadim Kaymakamlığı

        Dicle kaymakamlığı

        Akçadağ Kaymakamlığı

        Kargı Kaymakamlığı

        Honaz Kaymakamlığı

        Gökçeada Kaymakamlığı

        Kemalpaşa Kaymakamlığı

        İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nde Daire Başkanlığı

        İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

27 Ekim 2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 2018/202 Sayılı Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesi ile Gümüşhane Valisi olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameye göre, Kamuran Taşbilek “vali-mülkiye başmüfettişliği” görevine getirildi.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu