Kemer İngiltere’de tanıtılıyor

İngiltere’nin başşehri Londra’da düzenlenen World Travel Market Fuarı’nda, İngiltere’nin en büyük turizm operatörü Jet2 ile tanıtım mutabakatı yapan ve Mart ayında karşılıklı mukaveleyi imzalayan Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nun başlattığı tanıtım atağı sonuçlarını alıyor. İngiltere’de Kemer’in reklamları yayınlanmaya başladı

 

İngiltere’nin başşehri Londra’da düzenlenen World Travel Market Fuarı’nda, İngiltere’nin en büyük turizm operatörü Jet2 ile tanıtım mutabakatı yapan ve Mart ayında karşılıklı mukaveleyi imzalayan Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, daha sonra EMİTT’te jet2 yetkilileriyle yaptığı görüşme sonrası Kemer İngiltere’de tanıtılmaya başladı.

 

Jet2, İngiliz internet kullanıcılarına yönelik reklam çalışmalarına başladı. Jet2 ile yapılan mutabakat ile Türkiye’nin en kıymetli turizm destinasyonları ortasında yer alan Kemer’e hem daha fazla İngiliz konuk gelmesi hem de Kemer’in pazar hissesini genişletilmesi amaçlanıyor.

 

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, jet2 ile yaptıkları mutabakatın meyvelerini toplamaya başladıklarını belirterek, jet2 çeşit operatörünün İngiltere’de Kemer tanıtımına başladıklarını söyledi.

 

Kemer’in pazar hissesini daha fazla genişletmek için kıymetli projelere imza atmaya devam edeceklerinin altını çizen Lider Topaloğlu, “jet2, İngiltere’de Kemerimizin tanıtımlarını yapıyor. İngiliz toplumsal medya kullanıcılarına Kemer’in reklamı yapılıyor. Kemer’i daha evvel görmeyen İngilizler de Kemer’i keşfetmek için heyecanlanıyor. İngiltere’den gelen rezervasyonlar da şu anda uygun durumda. Kemerimizi en güzel biçimde tanıtmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu