Kemer’de bayramlaşma programı düzenlendi

Ramazan Bayramı münasebetiyle Kemer’de resmi bayramlaşma programı düzenlendi.

Kemer Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde başlayan bayramlaşma programına, Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Kemer Jandarma Kumandanı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Harun Mere, Kemer Kıyı Güvenlik Kumandan Vekili Alper Aydın, siyasi parti temsilcileri, Kemer Belediyesi Meclis üyeleri Mustafa Tıraş, Recep Yılmaz, Mustafa Bilici, Semih Özdemir, Hakan Tuncer, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Programa katılan heyetin Ramazan Bayramı’nı kutlayan Kaymakam Çam, turizm döneminin da hoş geçmesini temenni etti.

Kaymakam Çam, Lider Topaloğlu ve beraberindekiler daha sonra Liman Caddesi’ndeki Kemer Polis Merkezi Amirliği’ne oradan da İlçe Jandarma Komutanlığı’na geçerek polis ve jandarma işçisi ile bayramlaştı.

HASTALARA BAYRAM ZİYARETİ

Kaymakam Çam, Lider Topaloğlu ve beraberindekiler daha sonra Kemer Devlet Hastanesi’nde hastaları ziyaret ederek bayramlarını kutladı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bayramlaşma sonrası açıklama yapan Kaymakam Çam, hoş bir Ramazan Ayı geçirdiklerini fakat 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen zelzeleler nedeniyle buruk bir bayram geçirdiklerini söyledi.

Yaşanan zelzelelerin herkesi derinden etkilediğine değinen Kaymakam Çam, “Depremlerden sonra yaşanan süreçte herkes katkısını ortaya koydu. Yapılan yardımlar ve depremzedelerin ilçemizde konuk edilmesi konusunda takviye olan herkese teşekkür ediyorum. Tüm Kemerli vatandaşlarımızın ve ailelerinin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

Başkan Topaloğlu ise tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, “Bayramlar küslüğün ortadan kalktığı günlerdir. Mübarek Ramazan ayından sonra bir bayrama daha kavuşmanın memnunluğu içerisindeyiz. Tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyor, herkesin ailesiyle keyifli, huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmesini diliyorum.” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu