Kızılcık Şerbeti Helin kimdir? Ebru Destan kimdir?

[ad_1]

Ebru Destan kimdir? Ebru Destan nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Ebru Destan’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Ebru Destan kimdir? Ebru Destan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Ebru Destan’ın biyografisini haberimizde derledik…

Ebru Destan kimdir?

Ebru Destan, 24 Eylül 1977 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Önce manken olarak podyumlara, ardından sahnelere çıkmaya başladı ve bir müddet sonra mankenliği bıraktı. 2005 yılında “Sözümü Yemedim” adlı ilk albümünü Seyhan Müzik etiketiyle çıkardı. Albümün çıkış parçası “Tokat” ile müzik listelerinde başarı sağladı. 2007 yılında ikinci albümü “Ayrılık Soğuk İklim”’i, 2008’de ise “Üç Vakte Kadar” adlı albümüyle müzikseverlerin karşısına çıktı. “Ayrılık Soğuk İklim” albümünde yer alan “Boyfriend” şarkısı büyük başarı sağladı. 1990 yıllardan itibaren birçok dizide oyuncu olarak rol aldı. Ebru Destan, henüz albümü çıkmadan önce 2000 yılında senaristliğini Kandemir Konduk‘un, yönetmenliğini Tunç Başaran’ın yaptığı “Abuzer Kadayıf” adlı sinema filminde Metin Akpınar, Talat Bulut, Sibel Turnagöl ile birlikte oynadı.

Halk TV’nin sahibi Cafer Mahiroğlu: Kararı Ayşenur Arslan’la aldık, kanalın varlığını sürdürmek zorundayız

Halk TV’nin sahibi Cafer Mahiroğlu: Kararı Ayşenur Arslan’la aldık, kanalın varlığını sürdürmek zorundayız

2010 yılında senaristliğini Gani Müjde‘nin yaptığı başrollerde Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Gökçe Özyol, Hande Katipoğlu, Ege Kökenli, Bekir Aksoy, Sezai Aydın‘ın oynadığı “Yahşi Cazibe” adlı dizi filme konuk oyuncu olarak rol aldı. 2011 yılında Show TV‘de yayınlanan Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler adlı yarışmada ünlüler adasında Asena Onur Çakmak, Derya Büyükuncu, Nihat Doğan, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Zeynep Tunuslu ile birlikte yarıştı. 16 Haziran 2011 tarihinde Mete Okay İnan ile evlendi. Eylül 2012’de doğan Oktay adında bir oğlu vardır.

Destan, Kızılcık Şerbeti dizisinde Helin karakterine hayat verecek.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu