Konya Standı Turizm Fuarı’nın En Düzgünü Seçildi

Konya Büyükşehir Belediyesi, goKonya.com platformuyla Konya’yı tanıttığı 26. Doğu Akdeniz Memleketler arası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda destinasyonlar kolunda en yeterli stant mükafatını aldı.

Konya Büyükşehir Belediyesi, dünyanın en büyük 5 turizm fuarı ortasında yer alan 26. Doğu Akdeniz Memleketler arası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) Konya’yı tanıttı.

Konya’nın turizm potansiyelinin artırılması maksadıyla milletlerarası platformlarda kenti tanıtmaya devam eden Konya Büyükşehir Belediyesi, tüm turizm destinasyonlarını tecrübe odaklı bir perspektifle oluşturduğu goKonya.com platformuyla İstanbul’daki fuara katıldı. Fuara özel bir stantla iştirak gösteren Konya Büyükşehir, destinasyonlar kolunda en güzel stant seçildi.

GoKonya.com standında; 5 duyuya yönelik (Gör, Dokun, Kokla, Dinle, Tat) tecrübe dizaynlarıyla varlıklı içerikler stant ziyaretçileriyle paylaşıldı. Ziyaretçilere bilhassa Hüyük çileği ve Çumra kavunu aromalı lezzetler ile Karatay ve Güneysınır lavanta kokularının tecrübeleri yaşatıldı.

Kültür ve inanç turizmi başta olmak üzere doğal ve tarihi kültür varlıkları ile 4 mevsim boyunca Konya’da yapılacak tüm aktifliklerin duyurulduğu fuarda, Konya Büyükşehir Belediyesi’nin standı çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu